fotky 3

ANTM Cycle 3 Winner

29. března 2009 v 12:30
Who will be a winner??Yaya or Eva??

ANTM Cycle 3 Runway Show

29. března 2009 v 12:10
Dívky musely chodit velmi pomalu.A úplně jinak než se učily do teď.Já myslím že to zvládly perfektně.

10.focení-Covergirl

29. března 2009 v 11:40
Amanda Swafford-vyřazena

ANTM 3 Deváté focení-na motorce

28. března 2009 v 18:20
V tomhle díle dívky poznávaly módu ulice. Hned poté přišel čas i na soutěžní úkol. Každá z dívek dostala mapu a GPS navigaci, podle níž se měla dostat ke čtyřem vybraným obchodům s módou, nakoupit oblečení a doplňky za 20.000 jenů a vrátit se zpět do sídla návrhářské dílny Milk. Yaya to nezvládla splnit v časovém údeku a byla diskfalifikovaná. Soutěž vyhrála Eva, která se za odměnu mohla rozdělit s Ann a výhru která byla perlový náhrdelník. Na další focení dívky dostaly extravagantní make-up a oblečení. Fotily jakoby za jízdy na motorce. Vyřazena byla Ann protože má pořád špatné fotky.
Amanda Swafford

Reklama na polévky Umo-Boshi

28. března 2009 v 17:50

ANTM 3 Osmé focení-Reklama na T-mobile

28. března 2009 v 17:40
V tomhle díle dívky byly už v Japonsku. Poznávaly tam různé místní tradice.Jednou z nich je obřad přípravy a servírování čaje, proto také všechny absolvovaly speciální kurz. Druhý den na ně čekal úkol kde si mohly tyhle tradice vyskoušet. A hodnotili je japonští porotci. Soutěž vyhrála opět Yaya, která si za odměnu mohla s Amandou dopřát relaxaci v lázních s horkými prameny.
Soutěžní focení spojovalo japonskou tradici s moderními technologiemi. Dívky měly v bohatě zdobených kimonech nafotit reklamu pro mobilní telefony T-Mobile. Vyřazena byla Norelle, protože nevypadá jako nová americká topmodelka.
Amanda

ANTM Sedmé focení-s pavouky

28. března 2009 v 17:20
Dívky navštívila stylistka Rebecca Weinberg a dva odborníci z PR agentury, kteří je měli za úkol naučit , jak pracovat na své image, jak vystupovat na veřejnosti a vést rozhovory s novináři. Po té je spovídala reportérka, která se jich ptala třeba na jméno návrháře, jehož model měly na sobě, nebo na záludnou otázku, kterou ze soupeřek nejvíce nesnášejí. Pouze Norelle zapomněla na rady PR poradce, že z takovéto otázky je nejlepší taktně vybruslit, a bez váhání jmenovala Yayu. Vítězkou tohoto úkolu byla právě Yaya. Při dalším focení dívky fotily reklamu na šperky. A fotily s živými pavouky. Eva má s pavouků fobii, ale překonala ji a nafotila nejlepší fotky. Vyřazena byla Toccara, protože si porota myslela že v soutěži už nechce být.
Amada

ANTM 3 Šesté focení- Alter ago

28. března 2009 v 17:10
V 6.díle se Tyra ozvala dívkam se zprávou vezměte si dvoje boty, jedný pohodlné a druhé na podpatku, i když nevědeli o co se jedná. Před jejich bytem na ně čekalo jejich auto a tam se teprve dozvědelo o co vlastně jde. Byla to soutež o věci asi 3 návrhářů, u kterých se za ten den zastaví. Ale začínali nastávat problémy Amanda si nechala boty v bytě, poté některým dívkám ujelo auto a museli tam dojít pěšky k dalšímu navrháři , což znamenalo, že to nejspíš nestihnou, měli 20min. spoždění, Toccara nemohla navléknout oblečení u 2.návrháře, Norelle vůbec nešla chůze, a také kvůli tomu dostala nejméně bodů od návrhářů. Soutěž vyhrála Yaya a měla si k sobě vybrat další dívku a byla to právě Nicol, koho si k sobě vybrala.V druhé části 6. dílu se fotili altennativní fotky, kde měli znázorňovat 2 osoby. Toccara měla deprese, protože si přišla o proti ostatním dívkaám moc tlustá a myslela si, že kvůli tomu nedostává tak noblesní oblečení, jako ostatní. Při vyřezování se rozhodovali právě mezi Toccarou a Cessie. Janice Dickinson chtěla jednoznačně vykopnout Toccaru, že prý pro ní není místo ve světě modelingu. Nakonec se porota spíše schýlila pro Cassie Grisham a poslali ji domů.

ANTM 3 Páté focení-na trampolíně

28. března 2009 v 16:59
V tomhle díle vyjde najevo že Casie má poruchu s přijmem potravy. Přiznala se že několikrát zvracela. Dívky soutěžily v běhu do schodů. Nejrychleji je vyběhla Yaya, která za odměnu dostala relaxační masáž. Ostatní dívky se musely za trest domů dostat po svých. Další focení probíhalo na trampolíně. Dívky měl dělat reklamu na energy drink. Vyřazena byla nakonec Kelle, protože má pořád špatné fotky.
Amanda Swafford
Tahle fotka se mi strašně líbí.

ANTM 3 Čtvrté focení-Relama na od Dooney & Bourke

28. března 2009 v 16:50
Na začátku se dívky setkaly s porotkyní Janice Dickinson, která jim poradila pár triků jak pózovat před foťákem ve večerních šatech, jak v plavkách a tak dále. Poté na dívky čekal soutěžní úkol, který se odehrával v prodejně z luxusním spodním prádlem La Perla. Dívky se postavyly do výlohy a předváděly prádlo kolemjdoucím. Nejlépe předváděla Kelle, která si pak za odměnu mohla v obchodě koupit prádlo za 5 000 dolarů. Při dalším focení se dívkám udělal extravagantní účes a make-up. A pózovaly na kolečkových bruslých s kabelkouod Dooney & Bourke. Při vyřazování dívky dostaly úkol. Měly před fotografkou zapózovat spolu z mušským modelem. Nakonec vyřadily Jeniphfer, protože na fotkách vypadá nudně jako by už ani nechtěla v soutěži být.

Amanda Swafford

ANTM 3 Třetí focení-Reklama na Lee jeans

28. března 2009 v 16:29
V dalším díle dívky učil chodit Jay Alexandr. Dívky se musely procházet po mole s knížkou na hlavě, s dlouhou vlečkou nebo hodně těžkou čelenkou. Po tréningu dívky šly předvádšt na opravdou vé molo, které však nebylo rovné ale různě zatočené. Amanda se obávala že to nezvládne kvůli oční vadě a myslela že spadne. Nakonec to však byla Norelle, která na molu zakopla a spadla. Za vítězku byla určená Eva, která za odměnu mohla strávit odpoledne na lodi s vítězkou druhé řady Yoannou. Při dalším focení dívky na sobe měly jen jeansy Lee Jeans. Při vyřazování měly dívky za úkol projít se v malých botech a škaredých růžových šatech. Jeniphfer chtěla pobavit porotu a napsala si na zadek skratku americas next topmodel. Porotě to vůbec nepřišlo vtipné a málem ji kvuli tomu vyřadili. Nakonec ale vypadla Kristi, kterou kritizouvali za to že neumí pracovat se svou bradou.


Celý článek

ANTM 3 Druhé focení-Beauty

28. března 2009 v 16:19
V třetím díle na dívky čekal Makeover. Amanda byla se své proměny nadšená. Vlasy ji obarvili na blond a tak ještě lépe vinikly její modré oči. Jeniphfer se těžko loučila se svými vlasy po pas a Eva nechtěla o dalším zkracování ani slyšet. Norelle pak ještě sundali rovnátka. Jay Manuel pak dívkám vysvětlil jak správně nanášet make-up. Soutěžní úkol probíhal v limuzíně kde se dívky za jízdy měly za 10 minut nalíčit a převléct.Nejlépe se makeup podařil Norelle, která se pak se třemi vybranými kamarádkami mohla zúčastnit večírku, na němž bylo několik vyznámných osobností ze světa módy. Ostatní poražené dívky se převlékly do uniforem a na večírku roznášely občerstvení.
Při dalším focení byly dívky nenalíčené a fotil se detail jejich tváře.Během vyřazováníz Julie vypadlo, že se vlastně do soutěže přihlásila jen proto, aby nastartovala svou kariéru módní návrhářky a seznámila se s lidmi z oboru, o modeling ani moc nestála. Za to ji porota vyřadila.
Amanda Swafford

ANTM 3 První focení-reklama na plavky v Montega Bay

28. března 2009 v 13:39
Hned na první focení musely dívky odcestovat na Jamajku. Tam fotily plavky. Focení vedl Jay Manuel. Focení šlo nejmíň Leah a Ann. Při focení měly prázdný výraz. Výsledné snímky odeslaly Tyře mailem. A ta musela jednu dívku hned vyřadit. Vyřadila Magdalenu.Po návratu do New Yorku se zbývajících 13 dívek konečně mohlo ubytovat ve svém novém domovu, jímž bylo velké apartmá v hotelu Waldorf-Astoria.V tomhle díle se muselo vyřazovat ještě jednou. Rozhodovalo se mezi Ann a Leah. Nakonec soutěž opustila Leah.

Amanda

 
 

Reklama